Převodník norem PDF leták s akcemi

Maloobchod

Jednatelem společnosti Šroubek Ústí nad Labem s.r.o. je Luděk Vodička.

V roce 1992 byla otevřena první specializovaná prodejna se spojovacím materiálem na Ústecku v Neštěmicích, v té době, ještě na Živnostenský list  s názvem Luděk Vodička,Šroubek

S rozvojem firmy vznikla v roce 1996 druhá maloobchodní prodejna v Teplicích, Dubí.

Společnost Šroubek Ústí nad Labem s.r.o. expandovala a proto v roce 1997 vznikl velkoobchodní sklad v Ústí nad Labem, který zásoboval z velké části prodejce a stavební firmy v regionu severních a západních Čech.

V roce 2001 došlo k založení společnosti Šroubek Ústí nad Labem s.r.o.Bylo potřeba posílit infrastrukturu společnosti a proto v únoru roku 2004 došlo k přestěhování velkoobchodního skladu a vedení společnosti do nových prostor v Ústí nad Labem Předlicích, o skladové ploše 4.500 m2 ,kde rovněž vznikla třetí maloobchodní prodejna o celkové ploše 650 m2. Tímto se posílila pozice společnosti z pohledu jak velkoobchodní činnosti tak maloobchodu.

V té době prošla společnost certifikací ISO 9001:2000, což napomohlo ke zlepšení systému a navýšení obratu.

Počátkem roku 2016 jsme rozšířili naše služby o plotové centrum, kde Vám rádi naši specialisté pomůžou a poradí při Vašeho oplocení. Zároveň jsem rozšířili o sortiment o garážová vrata. 

Dne 1.3.2017 jsme pro naše zákazníky otevřeli v Teplicích zcela novou prodejnu o ploše 730m2. Rozšířili jsme sortiment o nové položky a rozšířili otevírací dobu.

Naším cílem je spokojený zákazník, jehož požadavky jsou pro nás nejvyšší prioritou. Naší snahou je zvýhodnit stálé a spolehlivé klienty. Zboží dodáváme na smluvené místo naší dopravou a v pravidelných intervalech.

7.jpg

Zobrazit jako: katalog | tabulku
Převodník norem

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím